TECHNIKA 
ESTRADOWA
TECHNIKA 
ESTRADOWA

Nasza firma może się pochwalić nie tylko szerokim zakresem usług, ale także wyjątkowo bogatym doświadczeniem. W ciągu X lat braliśmy aktywny udział w realizacji dziesiątek wydarzeń artystyczny na terenie całej Polski. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co niezbędne do zrealizowania udanego wydarzenia, które na długo zapadnie innym w pamięć – od wynajmu nagłośnienia, aż po obsługę techniczną. Nie boimy się żadnych wyzwań i z chęcią podejmujemy kolejne! Doskonale odnajdujemy się w organizacji:

  • koncertów plenerowych, halowych i klubowych,
  • tran koncertowych,
  • festiwali,
  • imprez sportowych,
  • eventów,
  • konferencji.

Jeżeli zastanawiasz się, jak zorganizować udaną imprezę, to nie tylko odpowiemy szczegółowo na Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości, ale także doradzimy Ci, jak od strony technicznej zrealizować wydarzenie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak dużym wyzwaniem jest zorganizowanie eventu, nawet tego najmniejszego, dlatego z najwyższą troską podchodzimy do tematów bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości świadczonych usług. Naszym priorytetem jest Twoja satysfakcja, dlatego dbamy o to, aby sprzęt był najwyższej jakości, a nasi technicy i realizatorzy dźwięku mieli bogate doświadczenie. To właśnie ta dbałość o najmniejsze detale, profesjonalizm, potrzeba stałego rozwoju i podnoszenia własnych umiejętności oraz doświadczenia sprawiły, że zdobyliśmy zaufanie i uznanie branży artystycznej, organizatorów i niezliczonych artystów, którzy tak jak my dążą do perfekcji.

Świat pędzi naprzód, a my nie pozwalamy mu uciec. Stale powiększamy zakres naszych usług, kupujemy najnowocześniejsze sprzęty, ale nie zapominamy też o wizerunku. Właśnie dlatego zmieniamy naszą identyfikację wizualną, aby była zgodna z najnowszymi trendami. Efekty możecie zobaczyć poniżej.

Pokaz laserowy

KONTAKT 

+48 883 660 909

rvoice@o2.pl

ul. Biłgorajska 17

37-418 Krzeszów
NIP: 602 01 05 805

KONTAKT 

+48 883 660 909

rvoice@o2.pl

ul. Biłgorajska 17

37-418 Krzeszów
NIP: 602 01 05 805

About