FAQ - Najczęściej zadawane pytania

KONTAKT 

Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jakie informacje są potrzebne do przygotowania oferty na pokaz laserowy plenerowy i na weselu?

Aby przygotować dla Państwa indywidualną ofertę pokazu laserowego w plenerze lub w domu weselnym, potrzebujemy dokładnej godziny i daty, w której ma być zrealizowany pokaz. Oczywiście ważne jest również miejsce, w którym będzie wykonywany pokaz. W tym celu będą potrzebne dane adresowe, które pozwolą nam ściśle określić miejsce, w którym będzie wykonywany pokaz. Prosimy klientów także o informację, czy pokaz laserowy będzie wykonywany na zewnątrz czy wewnątrz danego lokalu.

Ile czasu trwa pokaz laserowy na weselu?

Średni czas trwania pokazu laserowego to 15 minut. Oczywiście bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby naszych klientów, skutkiem czego możemy lekko przedłużyć bądź skrócić pokaz laserowy, jeśli zachodzi taka potrzeba. Oczywiście dokładny czas trwania pokazu jest także konsultowany z klientem i w tym aspekcie również macie Państwo możliwość ustalenia indywidualnego czasu trwania takiego pokazu.

Czy pokaz laserowy jest bezpieczny?

Pokazy laserowe to świetna alternatywa dla fajerwerków, które ze względu na niosące niebezpieczeństwo dla zdrowia i ekologii, są wypierane z rynku na rzecz pokazów laserowych, które stanowią nie tylko bezpieczną, ale także i ekologiczną propozycję dla osób, chcących na swoim wydarzeniu uzyskać odpowiedni efekt wizualny. Dzięki połączeniu specjalistycznego certyfikowanego sprzętu oraz operatorów przeszkolonych  w Instytucie Optoelektroniki Wojskowej Akademii Technicznej nasze widowiska spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa Polskie jak i Europejskie, ponad to  nasze widowiska są projektowane zgodnie z zaleceniami ILDA ( International Laser Display Association)

Jakie należy spełnić warunki techniczne do realizacji pokazu laserowego?

W zależności od miejsca w którym wykonywany jest pokaz laserowy, muszą być spełnione odpowiednie warunki. W wypadku pokazu laserowego na zewnątrz, przeszkodą może być wiatr, który może zabierać niezbędny do pokazu dym.

Jeśli zaś chodzi o pomieszczenia, zaleca się zarówno przed jak i po pokazie laserowym tymczasowe wyłączenie czujników dymu, a także czujników wrażliwych na temperaturę, bądź skład chemiczny powietrza.

Czy zapewniacie nagłośnienie podczas pokazu laserowego?

Tak. Do dyspozycji naszych klientów jest wysokiej klasy nagłośnienie, pochodzące od wiodących, światowych marek. Dzięki temu, oprócz oprawy wizualnej, dodatkowo zapewniamy świetne doznania dźwiękowe. Nasi klienci bardzo chwalą sobie nagłośnienie, które jest przez nas wybierane i dostosowywane do warunków, w jakich wykonywane są pokazy laserowe.

Czy jest możliwość przygotowania indywidualnego pokazu laserowego?

Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Skutkiem tego, na miarę naszych możliwości, spełniamy indywidualne oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Poszczególne elementy związane z pokazami laserowymi mogą być ustalane indywidualnie w ten sposób, aby w pełni zadowolić naszych klientów. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje oraz na dialog związany z efektem finalnym pokazu laserowego, który chcemy Państwu zaproponować.

Na jakim obszarze wykonywane są Wasze usługi pokazów laserowych?

Jesteśmy elastyczną firmą, skutkiem czego nasze usługi oferujemy na terenie całej Polski. Jesteśmy w stanie zrealizować pokaz laserowy w dowolnym miejscu na mapie naszego kraju. Wystarczy zgłosić się do nas i na podstawie miejsca w którym wykonywany będzie pokaz laserowy odpowiednio wycenimy całość usługi wraz z ewentualnymi kosztami dojazdu.

Czy można wykonać pokaz podczas deszczu?

Jak najbardziej! Co więcej, pokazy laserowe w deszczu wyglądają jeszcze bardziej atrakcyjnie, ponieważ każda kropla deszczu rozświetlona przez laser imituje efekt brokatu. Dzięki temu pokaz laserowy staje się jeszcze bardziej atrakcyjny dla oka i zapewnia wszystkim zainteresowanym zdecydowanie większe doznania podczas oglądania. Jeśli więc pogoda zepsuje się w dniu pokazu laserowego, nie musimy obawiać się żadnych następstw. Sam pokaz laserowy zostanie wykonany a efekt końcowy może okazać się jeszcze ciekawszy.

Czy pokaz laserowy może odbyć się w pomieszczeniu?

Naturalnie. Pomieszczenia są jednymi z miejsc, w których wykonujemy pokazy laserowe dla naszych klientów. Aby umocnić efekt pokazu laserowego w pomieszczeniu wykorzystujemy specjalny dym, który może zostać zastosowany w warunkach domowych czy lokali publicznych. Dzięki temu efekt finalny jest w pełni zadowalający dla wszystkich uczestników takiego pokazu.

Czy dym używany do pokazu laserowego jest bezpieczny?

Oczywiście. Bezpieczeństwo naszych użytkowników jest dla nas sprawą priorytetową, skutkiem czego zawsze używamy oryginalnego i atestowanego płynu, który przeznaczony jest do wytwarzania dymu scenicznego. Tego typu dym jest wykorzystywany w takich miejscach jak teatry czy innych publicznych miejscach, stosujących dym jako element oprawy scenicznej.

Sam dym jest oczywiście bezwonny i nie podrażnia dróg oddechowych zarówno u osób dorosłych jak i u dzieci. Dzięki temu jest w stu procentach bezpieczny dla wszystkich osób, które są świadkami pokazów laserowych wraz z użyciem specjalnego dymu scenicznego, który jest przeznaczony do tego typu zastosowań wśród ludzi.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania prosimy o kontakt.

About